Koťata hledají nový domov

V obci Kublov byla nalezena opuštěná březí kočka, o kterou se postarala paní z Kublova. Kočka porodila 4 koťata, která jsou v tuto chvíli 6 týdnů stará. Kočku povezeme příští týden na kastraci. Hledáme nový domov pro 4 koťata. Černá koťata jsou méně kontaktní, ale jsou malá, tak si jistě dobře na nový domov zvyknou. Pro kočku bychom také rádi našli nový domov, nebude přítulná, ale určitě vděčná.

Alan – kříženec molossoidního typu – zamluven

Datum a místo nalezení:

Věk: 5 let

Pohlaví: pes

Charakteristika: kontaktní, přátelský, klidný

Alan za sebou nemá jednoduchou minulost. Odnesl si ze starého domova jizvy, které se mu nezahojí. V tuto chvíli je stále léčen a nový majitel musí počítat se zvýšenou celoživotní péčí, ale svůj hendikep vyváží svou milou a přátelskou povahou. Stane se příjemným parťákem celé rodiny.

Kříženka bulteriéra Alice – hledá domov

Datum a místo nalezení: 22.9.2018 – Točník

Věk: cca 10 let

Pohlaví: fena

Charakteristika: kontaktní, přátelská, čistotná

Fenka Alice se v den odchytu pohybovala mezi Březovou a Točníkem. Dlouho jsme doufali, že je jen zatoulaná a vyzvedne si ji majitel. Je jí stále smutno, teskní po svém domově. Byla nejspíše zvyklá žít v bytě se starším člověkem, který se jí věnoval. Alici bude dobře s člověkem, který ji bude mít doma. Je to přátelský a oddaný pes.

 

Kocourek Tygřík – 16.12.2018 umístěn

Datum a místo nalezení:  16. 09. Zbečno

Věk: 8 týdnů

Pohlaví: kocourek

Charakteristika: hravý, čistotný

Tygřík je osmitýdenní koťátko, nalezené ve Zbečně. Je námi odkojený, tudíž je velmi kontaktní, mazlivý a hravý. Tohoto kocourka bychom rádi umístili do bytu.