Asta – kříženka teriéra

Datum a místo nalezení: 07.08.2019 – Žebrák

Věk: necelé 2 roky

Pohlaví: fena

Plemeno: kříženec teriéra

Charakteristika: rezervované povahy, při delším kontaktu přátelská

Asta má za sebou špatné zacházení. Přišla k nám vyhublá a velmi bázlivá. V tuto chvíli dělá veliké pokroky a věříme, že bude moci brzy odejít do nového domova.

Rex – kříženec německého ovčáka

Datum a místo nalezení: 04.10.2019 – Karlov

Věk: 6 měsíců

Pohlaví: pes

Charakteristika: bázlivý

Rex bude spokojený u domku se zahradou. V tuto chvíli je velmi bázlivý a nedůvěřivý, ale jeho povaha se bude v průběhu pobytu u nás měnit. K lidem ani dětem se neprojevuje agresivně, spíše se bojí. Bude moci odejít pouze ke zkušenému chovateli.

Alan – kříženec molosse a labradora

Datum a místo nalezení: 18.1.2019 – od majitele

Věk: 5 let

Pohlaví: pes

Charakteristika: přátelský, kastrovaný

Alan v tuto chvíli potřebuje být na dietě která obnáší částku cca 1500  Kč/měsíc a podávání léků.  Alanovi bude dobře jak na zahradě, tak doma. Je to velmi milý pes s povahou labradora, ale přesto bude potřebovat zkušeného majitele.

Rezavý kocourek – 16.11.2019 – má nový domov

Datum a místo nalezení: 14.09.2019 Jince

Věk: 9 týdnů

Pohlaví: kocour

Charakteristika:  mazlivý, hravý

Kocourek byl nalezen opuštěný na ulici. Byl pohublý a zablešený. V tuto chvíli je připraven odejít do nového domova. Je ošetřen antiparazitiky, je čistotný. Je to veliký lump, zabaví celou rodinu. 🙂

Kočička Lucinka – 13.11.2019 – má nový domov

Datum a místo nalezení: 26.8.2019 – Hořovice

Věk: 6 měsíců

Pohlaví: kočka

Charakteristika: mazlivá

Lucinka má za sebou velmi těžké období. Byla nalezena na ulici, tahala za sebou zadní nožičky, byla velmi zablešená a vyhublá. Nyní je již v pořádku a může odejít do nového domova. Je to veliký mazel. Je čistotná, bude jí dobře na zahrádce i v bytě.

Mouřenínci – umístěni v novém domově

Datum a místo nalezení: 20.7.2019 – Hředle

Věk: 5 měsíců

Pohlaví: kocouři-kastráti

Charakteristika: milí, rezervovanější

Kocourci byli velmi nedůvěřiví a plaší. V tuto chvíli jsou sice rezervovanější, ale přesto se rádi pomazlí. 🙂 Kocourky budeme umísťovat pouze spolu. Jsou čistotní mohou být na zahrádce i v bytě. Jsou vykastrovaní.

Kocourek Damiánek – umístěn v nové rodině

Datum a místo nalezení: 19.7.2019 – Hořovice

Věk: 15 týdnů

Pohlaví: kocourek

Charakteristika: milý, mazlivý, klidný

Kocourek byl nalezen v Hořovicích na Cintlovce. Je to velmi mazlivý a klidný kocourek, který Vám bude dělat milou společnost. Kocourek má kýlu, bude muset zůstat 4 týdny v karanténě a poté bude odoperován. Při operaci kýly bude také vykastrován. Do nového domova bude bohužel moci odejít až za cca 6 týdnů. V tuto chvíli se můžete přijet na kocourka podívat a zamluvit si ho.

 

Zrzeček – umístěn v nové rodině

Datum a místo nalezení: 24.6.2019 – Hořovice

Věk: 10 týdnů

Pohlaví: kocourek

Charakteristika: milý, hravý a dravý

Kocourek byl nalezen v Hořovicích ve věku 5 týdnů. Byl podvyživený a měl infekci dýchacích cest. Po několika dnech od začátku léčby značně ožil a stal se  z něj malý dravec. 🙂
Je přeléčen antibiotiky, ošetřen na vnější i vnitřní parazity. V tuto chvíli je připraven odejít do nového domova a stát se novým členem rodiny.

Koťata z Kublova – 20.6.2019 umístěna

V obci Kublov byla nalezena opuštěná březí kočka, o kterou se postarala paní z Kublova. Kočka porodila 4 koťata, která jsou v tuto chvíli 6 týdnů stará. Kočku povezeme příští týden na kastraci. Hledáme nový domov pro 4 koťata. Černá koťata jsou méně kontaktní, ale jsou malá, tak si jistě dobře na nový domov zvyknou. Pro kočku bychom také rádi našli nový domov, nebude přítulná, ale určitě vděčná.

Kříženka bulteriéra Alice – hledá domov

Datum a místo nalezení: 22.9.2018 – Točník

Věk: cca 10 let

Pohlaví: fena

Charakteristika: kontaktní, přátelská, čistotná

Fenka Alice se v den odchytu pohybovala mezi Březovou a Točníkem. Dlouho jsme doufali, že je jen zatoulaná a vyzvedne si ji majitel. Je jí stále smutno, teskní po svém domově. Byla nejspíše zvyklá žít v bytě se starším člověkem, který se jí věnoval. Alici bude dobře s člověkem, který ji bude mít doma. Je to přátelský a oddaný pes.