Archiv – útulek

25. 9. 2023

Bílé kotě ze Březové hledá domov

Ve Březové se rodina ujala opuštěné kočky, která porodila dříve, než jsme byli kontaktováni. Kočičku jsme nechali vykastrovat a nyní hledáme nový domov pro její koťátka. V tuto chvíli máme naočkovaného bílého kocourka. Je bázlivější, bude potřebovat trochu času na to, aby si zvykl. Dále jsou tam ještě dva kocourci, jeden mourovatý a druhý je […]

Více
23. 9. 2023

Komínek hledá nový domov

Komínek byl nalezen na začátku července ve velmi zuboženém stavu. Dlouho trvalo, než nabral síly, byl vyléčen a dostal se z podvyživeného stavu. Nyní po třech měsících u nás je konečně připraven odejít do nového domova. Moc by potřeboval svoji rodinu, která by o něj s láskou pečovala.

Více
21. 9. 2023

Nalezený králíček

Dnes večer jsme byli zavoláni k odchytu králíčka, který byl nalezen v Cerhovicích. Letos je to už čtvrtý zakrslý králík..

Více
20. 9. 2023

Jsem jenom kočka

Za těch více než 10 let, kdy pečujeme o opuštěná koťata, jsme zažili mnoho kočičího utrpení. Někdy to je opravdu otřesné a trvá nám dlouho, než z naší mysli zmizí hrůzný obrázek. Nerozumíme, kde se v lidech bere tolik nenávisti, necitelnosti a zloby vůči zvířeti, které jemně přede, když ho hladíte po zádech, zvířeti, které […]

Více
10. 9. 2023

Konečně v novém domově

Jsme velmi šťastní, že Bubulek našel po 5 měsících nový domov. Ze srdce děkujeme rodině, která se ho ujala. Foto z prvního dne v novém domově.

Více
3. 9. 2023

Vyhozená koťátka

U Cekova byla v příkopě u silnice nalezena koťátka. Malinká, ještě by měla být u mámy. Uděláme vše proto, abychom je vypiplali a mohla dostat druhou šanci.

Více
26. 8. 2023

Nalezen kocour v Žebráku

Včera ve večerních hodinách byl v Žebráku v ulici Sokolská nalezen tento kocour. Nejspíše kříženec britské kočky. Kocour je ochočený, zmatený, vypadá, jako kdyby se ztratil. Více informací na tel. 732 657 424.

Více
23. 8. 2023

Kdyby někomu chyběl mourovatý kocourek z Drozdova..

Včera ve večerních hodinách jsme jeli do Drozdova pro zraněného kocoura ve velmi vážném stavu. Po vyšetření veterinárním lékařem byla doporučena eutanázie. Je nám to velmi líto, nebylo už mu bohužel jak pomoci..

Více
10. 8. 2023

Nalezen králíček

Včera byl v Králově Dvoře nalezen tento králíček. Třeba je jen ztracený a někomu chybí..

Více
13. 7. 2023

Opuštěná kočka ze Bzové

Od jara se u Bezovky zdržovala vyhozená, ale velmi pěkná šedá kočka. Nedařilo se jí odchytit. Až včera se do sklopce chytila a ještě tentýž den jsme ji nechali vykastrovat. Kočka nereagovala agresivně, vypadá, že dříve u někoho žila, proto jsme ji přijali a po vakcinaci jí budeme hledat nový domov.

Více