Poděkování

Vážení naši příznivci a dárci,

zima nám utekla jako voda a opět je tady jaro.

Podzimní a zimní měsíce patří k těm nejnáročnějším z roku a jsme rádi, že už je máme za sebou. 😊

Rok 2022 byl po všech stránkách jeden z nejtěžších, ale mám takový pocit, že to píšeme skoro každý rok. 😊 Síly ubývají a práce přibývá. Vše se zdražuje a veterinární péče nás v uplynulém roce vyšla na rekordních 179 tisíc korun. Opravdu jsme se měli co uhánět, abychom, samozřejmě především díky Vám, provoz udrželi. Celkový rozpočet roku 2022 bude opět zveřejněn na našich webových stránkách.

Ze srdce děkujeme za Vaši finanční a materiální pomoc. Vánoční čas patří k těm nejštědřejším a obvykle nám zajistí krmení pro psy a kočky až na dva měsíce. Což je pro nás vzhledem k tomu, že krmíme ještě stádo koní, 😊 veliká úleva.

Jak je v našich silách a finančních možnostech zvelebujeme prostory, opravujeme zázemí a děláme vše pro to, aby se u nás cítili dobře naši zvířecí svěřenci i návštěvníci. Děkujeme srdečně naší rodině a přátelům, kteří nám pomáhají, a to nejen fyzicky a také finančně. Srdečně děkujeme Michaele Hlubučkové a Anně Lemon, které nám pomáhají se správou webu, fb a instagramu, jejichž správa je opravdu nad naše síly.

Některé měsíce, především když přijde nával koťat, jsou velmi finančně náročné a jsme každý rok moc rádi, že toto období zvládneme. Ještě máme v kotcích 3, nyní již vykastrované kočičky, které byly bázlivější a nepodařilo se nám je umístit jako koťátka. Tak doufáme, že než začne nová sezóna, tak se nám pro ně podaří najít nové domovy.
Hipoterapie minulý rok běžela od dubna do posledních listopadových dnů a přes všechny těžkosti, které provoz přináší, naši koně pomáhali dětem i dospělým. Jezdí k nám denní stacionář Dobromysl, děti z dětského domova v Berouně a rodiny s dětmi se zdravotním znevýhodněním. Petra Bramborová i Petra Příhodová jsou velmi obětavé a moc jim děkujeme, že odvádějí pro naše středisko tu nejlepší práci. Jsme sice malá organizace, malý útulek, malé hiporehabilitační středisko, ale o to více děláme vše proto, abychom byli ve své profesi vzdělaní, profesionální a pracovali s úctou k lidem, zvířatům a přírodě.

 

Ze srdce Vám děkujeme, velmi si vážíme Vaší podpory

Veronika a Karel Novotných

 

Veliké poděkování za pomoc patří každému našemu dárci a návštěvníkovi. Opravdu by to bez Vás nešlo a pomáháte tím zvířatům i lidem spolu s námi.
Jmenovitě: panu Petru Tětkovi a Nadaci Výjimeční, paní Anetě Parris a Nadačnímu fondu Staň se srdcařem, kteří pro nás uspořádali sbírku v prodejně Super Zoo Beroun a všem zákazníkům, kteří do štědré sbírky přispěli, paní Lucii Štefánkové a celému týmu Nadace Tipsport, paní Ing. Jaroslavě Bruthansové, panu  Martinu J. Glozarovi – Remízek „Včelín“ Žebrák, panu Ing. Augustinu Sobolovi, paní Evě Schuller a firmě eXellent s.r.o., účastníkům výcviku psů Lucky dog v čele s paní Lucií Kroppovou, městu Žebrák, městysu Cerhovice, obci Bzová, panu Ing. Petru Sokolíkovi a celorepublikové sbírce Den zvířat, panu Weberovi a Weber mlýn Hořovice, paní Mgr. Renatě Wachtlové, manželům Knytlovým a firmě UCB Technometal, manželům Valterovým, Tomáši Rosenbaumovi a návštěvníkům charitativního koncertu, rodině Vajnerových, manželům Jermolajevových, manželům Naggyovým, kapele Macechy a laskavým členům kapely, panu Mga. Jiřímu Pritzovi, panu MUDr. Martinu Novákovi, paní Šárce Morysové a žákům a učitelům ZŠ a MŠ Tachlovice, učitelům a žákům ZŠ Baltimore, učitelům a žákům ZŠ Rudná, učitelům a žákům ZŠ a MŠ Počaply, zaměstnancům i návštěvníkům městské knihovny Beroun, panu Romanu Urbánkovi, paní Hance od Ramonky, panu Ing. Danielu Boučkovi, paní Tereze Roden a celé rodině, manželům Havlovým a chatě Sněžence, firmě Hollen CZ s.r.o., paní Kasseckertové, rodině Šlossarových, paní Lucii Vackové a nadačnímu fondu Český mozek, učitelům a žákům ZŠ a MŠ B-English, Kynologickému cvičišti ZKO Unhošť – 228 a paní Mgr. Michaele Malé. Kateřině Kučerové a milým dárcům, kteří do sbírky přispěli, Kateřině Landové a učitelům a žákům ZŠ Hudlice, Petře Bartošové a žákům 3.B třídy ZŠ Žebrák, našim pravidelným dárcům a všem dárcům, kteří nám nejen v loňském roce pomohli.

 

Děkujeme za Vaši laskavost a pomoc. ♥

 

 

 

 

 

 

 

 

Rubrika: Novinky - útulek.