Nalezený pes

Aktuálně: Pes je zpět u svého majitele.
V Cerhovicích na náměstí byl dnes nalezen tento pes.  Více informací na tel. 732 657 424.

Malé zázraky

Když máte všechny samce ve stádě vykastrované a jdete ráno, ještě za šera krmit..a nejdete v seně u balíku ležet dvě jehňátka..opravdu to chvíli
trvá, než si spojíte dvě a dvě a dojde vám, jak se toto mohlo stát! 🙏
Přijmete na dožití starou ovci, vyřazenou z chovu a nikdo vás neupozorní na to, že je připuštěná. A že někdy uprostřed zimy bude rodit..
Přijeďte se podívat, pomazlit, pohladit dvě překrásná jehňátka..zkrátka malé zázraky se dějí také u nás.🐏🐑

Oogway

Není to dlouho, kdy jsem psala příspěvek o našem šestiprstém a stále jsem doufala, že s námi bude ještě dlouho. Moudrý, neuvěřitelně hodný, vděčný starý pes. Bohužel to bylo velmi rychlé, rozhodnutí jsme museli učinit takřka z minuty na minutu..Oogway u nás strávil tři roky svého života a za tu dobu nám moc přirostl k srdci. Za svůj psí život toho zažil opravdu mnoho a doufám, že jsme mu závěr jeho života udělali hezkým.
Děkujeme paní Evě, která se postarala o to, aby se Oogway dostal k nám a celou dobu nám finančně pomáhala s péčí o něj.
Přikládáme jeho fotografii s kočičkou Drápkem a také poslední fotografii, když napadl na začátku zimy sníh a on nevěřil vlastním očím a chodil po dvoře ve sněhu sem a tam..

Nalezený pes

Dnes byl mezi obcemi Podluhy a Hvozdec nalezen tento pes. Ležel vyčerpaný u cesty. Více informací na tel. 732657424.

Fík hledá nový domov

Fík je u nás již tři měsíce, opuštěný, nešťastný pes, dlouho tesknící po svém domově. Nedozvíme se, proč ztratil svůj domov, ale můžeme se pokusit najít mu teď ten lepší a trvalý domov. Fíka jsme inzerovali už před nějakou dobou, ale nikdo se nám kvůli němu neozval. Přitom je to výjimečný zhruba tři roky starý pes. Velmi kontaktní s originální vizáží. Vhodný pro někoho, kdo se mu bude věnovat a ocení jeho vyrovnaný temperament. Více informací o Fíkovi rádi poskytneme na tel. 732 657 424.

Video Fíka zde: https://www.facebook.com/100069031212102/videos/1446255392900347

Sbírka DEN ZVÍŘAT

Pan Petr Sokolík, předseda spolku Běhejme a pomáhejme útulkům, z.s., uspořádal sbírku, díky které podpoří 130 útulků.
Jeho odhodlání pomáhat je úžasné a nevídané a to, jak lidé do sbírky přispívají v takto finančně náročné vánoční době je úctyhodné.
Ve sbírce je přes 2,5 milionu korun a je to zázrak.
Ze srdce děkujeme všem, kteří tímto podpořili útulky v České republice a tím samozřejmě i nás.
Děkujeme Vám a srdečně panu Sokolíkovi za jeho obrovské odhodlání pomáhat.

Nalezený pes

Aktuálně: pes je zpět u svého majitele.
U Broum směrem na Skryje byl dnes nalezen tento pes. Informace na tel. 732657424.

350 gramů štěstí

Skutečně nám letos koťátka dala zabrat, jak ta jarní, tak zejména ta podzimní nadílka. Ještě nemáme spočtené konečné počty, ale opět to byl nával a od října do listopadu jsme s koťátky na veterině trávili každý den a prožili péčí o ně třetinu dne. Podzimní parta opuštěnců vždy přichází nemocná a podvyživená a letos to byl, jak bychom řekli, extrém.
A teď k těm konkrétním 350 gramům štěstí, které mělo minulý týden na veterině na váze neuvěřitelných 1750 gramů. 🥰
Ještě se nechceme radovat předčasně, protože těch bývalých 350 gramů štěstí, bojovalo dva měsíce o život, ale jeho vůle žít je tak obrovská, až je to neuvěřitelné, že ho můžeme sledovat, jak se spokojeně vyvaluje u krbu na dece, a i když není zcela zdravý a stále se doléčuje, tak alespoň veškeré výsledky testů má v pořádku. Tak věříme po těch dvou měsících opečovávání a léčení, že bude v pořádku a ze Sváti bude pořádný kocour. 😊
Děkujeme Vám za veškerou Vaši podporu, velmi ji potřebujeme a moc si ji vážíme. ❤

Vánoční sbírka

Nadační fond Staň se srdcařem a obchod chovatelských potřeb Super Zoo Beroun pro nás opětovně v této prodejně pořádá Vánoční sbírku, která probíhá až do 31.12. 2023.
Velice za podporu děkujeme a také srdečně děkujeme všem, kteří do sbírky přispějí. ❤
Velmi potřebujeme kvalitnější konzervy, silikátové stelivo pro kočky, stelivo a krmivo pro hlodavce, keramické misky, přepravky pro kočky.
Moc moc děkujeme!!! ❤🙏